Tusz Fabulous LASH curved BRUSH od miss sporty



Kolejny kosmetyk w przystępnej cenie który może na stałe zagościć w waszej kosmetyczce. Kosztuje ok 10 zł i chętnie po niego wracam. Zauważyłam że nie tylko ja,  często widzę już tylko pojedyncze sztuki na półkach. :) Dlaczego tak często po niego sięgam? Przede wszystkim nie obsypuje się po całym dniu. Często zdarzało się że tusze z górnej półki sypały się niemiłosiernie, nie wszystkie oczywiście, ale sporo takich się zdarzyło ;) Przejdźmy do naszego tuszu, ładnie pogrubia, z wydłużaniem jest raczej średnio i czasami skleja pojedyncze rzęsy ale nie w jakiś drastyczny sposób. Co do szczoteczki to jest delikatnie wygięta dzięki czemu lekko podkręca rzęsy. Jest też dosyć twarda i mam wrażenie że delikatnie ostra jak mocniej przyciśnie się ją do powieki . Sam tusz jest też dosyć wydajny , przy codziennym makijażu jedno opakowanie wystarcza mi na mniej więcej miesiąc.
Ogólnie ujmując całkiem dobrze nadaje się do codziennego makijażu, 

Plusy:
  • dobra cena
  • ładne pogrubienie
  • wydajność 
  • delikatne podkręcenie
Minusy:
  • Delikatne sklejanie rzęs
  • Słabe wydłużenie

Moja ocena 3,5/5


A tu macie efekt.

Jakie są wasze odczucia w zawiązku z tym tuszem : lubicie, używacie ? :)

Komentarze

Popular Posts

Press

TestMeToo - dołącz do nas

Blogger templates

TestMeToo - dołącz do nas